freetekno

Výzva sound systemům mířící na cztk »

18-07-2006 ::: Pokud se se svým systémem letos chystáte účastnit Czechteku, tak byste měli vědět následující....

1. Letošní taškařice se bude konat ve vojenském újezdu Doupov na základě nájemní smlouvy mezi sdružením Aliance 23 a AČR. Na místo se bude moci najíždět od pátečních ranních hodin 28.7. a to přes obec Mašťov.

2. Vzhledem k nutnosti zajištění vody, lékařského dozoru, TOITOIek a odvozu odpadu je nutno jako každý rok shromáždit nutné finance. Příspěvek je možno zaplatit těmito způsoby:
a/ poukázáním částky na účet č. 2432273001/2400 přičemž do zprávy pro příjemce uveďte jméno systému nebo osobně / pro ty, kteří vědí komu :) / a to do 25.7. – v tomto případě se jedná o 3000,-
b/ předáním na místě konání kdy se bude celý prostor obcházet, v tomto případě 4000,-
Tento příspěvek se neodvijí od počtu soundsystémů ale počtu barů !!!
Jako potvrzení o zaplacení bude předána samolepka, která bude na baru umístěna na viditelném místě.

3. Každý systém by měl průběžně uklízet ve svém okolí a zavázané pytle shromažďovat na místech k tomu určených / budou vyznačena /.

4. Předesíláme, že na pronajatém pozemku nebudou akceptovány subjekty, které očividně nejsou členy subkultury, ale přijely pouze za účelem vyvaření peněz na čemkoliv. Takže pokud o někom podobném víte, rovnou ho o této skutečnosti informujte !!!

5. Budeme velice povděčni, když lidé sdružení kolem soundsystémů nebudou ke svému okolí neteční a budou aktivně přistupovat k bezproblémovému průběhu celé akce.

6. Upozorňujeme, že jako x posledních ročníků není žádoucí prodej balónů.

7. Prostor je pronajat na dostatečně dlouhou dobu na to aby si to každý dosytosti užil, nicméně by se ani největší vytrvalci neměli na místě zdržovat po 3.8.

8. Pronajatý prostor je dostatečně velký / cca 70ha / a bude vyznačen, vstupovat do hloubi vojenského prostoru není žádoucí a jelikož zmaštěnců přejetých tankem není třeba tak si to bude VP hlídat.

9. Přilehlý rybník není bohužel určen ke koupání jelikož to je chráněná rezervace !!

Aliance 23